II RP 1 grosz 1935 NGC MS65 BN

Cena wywoławcza:
240 PLN
390 PLN
+ 63 %

Piękny, menniczy egzemplarz. Brązowa patyna, doskonałe detale.

Parchimowicz 101j

Stan zachowania: NGC MS65 BN