II RP. 1 grosz 1934 NGC MS65 BN

Cena wywoławcza:
200 PLN
560 PLN
+ 180 %

Świetne detale, brązowa patyna z przebijającym połyskiem menniczym.

Rzadki rocznik, szczególnie w tak znakomitym stanie zachowania.

Parchimowicz 101i

Stan zachowania: NGC MS65 BN