Wolne Miasto Gdańsk / Danzig. 1 fenig 1923 NGC MS64 BN

Cena wywoławcza:
160 PLN
260 PLN
+ 63 %

Piękna, kolorowa patyna. Wspaniały menniczy egzemplarz.
Rzadka moneta w takim stanie zachowania.

Fischer WMG 003

Stan zachowania: NGC MS64 BN