II RP. 1 grosz 1923 NGC MS65 BN

Cena wywoławcza:
180 PLN
290 PLN
+ 61 %

Piękny, menniczy egzemplarz. Brązowa patyna. Intensywny połysk i wspaniale zachowane detale. Rzadszy numizmat w takim stanie zachowania.

Stan zachowania: NGC MS65 BN