II RP. 5 groszy 1937 NGC MS63 BN

Cena wywoławcza:
100 PLN
110 PLN
+ 10 %

Rzadszy rocznik w tym kolorze. Intensywny połysk menniczy, piękna patyna.

Parchimowicz 103i

Stan zachowania: NGC MS63 BN