II RP. 5 groszy 1925 NGC MS63 BN

Cena wywoławcza:
300 PLN
660 PLN
+ 120 %

Mennicza sztuka rzadkiego, wczesnego rocznika 5-groszówki. Wspaniała i równomierna, brązowa patyna na całej powierzchni monety. Znakomicie zachowane detale.

Parchimowicz 103b

Stan zachowania: NGC MS63 BN