II RP. 5 groszy 1923 mosiądz NGC MS65

240 PLN
Cena sprzedaży: 600 PLN
Przebicie: + 150 %

Pierwszy rocznik bicia monety pięciogroszowej okresu II RP. Jedyny rocznik jaki został wybity w mosiądzu.
Delikatna patyna, doskonale zachowane detale, wspaniały połysk menniczy. Moneta bardzo rzadka w tak wysokiej nocie NGC - MS 65.

Parchimowicz 103a

Stan zachowania: NGC MS65