II RP. Grosz 1925 NGC MS66 BN (2 MAX)

Cena wywoławcza:
600 PLN
675 PLN
+ 13 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.

Wczesne roczniki monet groszowych charakteryzują się niedobiciami na brzuchu orła, jak i samej 1 w nominale - oferowany w naszej aukcji egzemplarz jest tego zaprzeczeniem. Niesamowita jakość detalu, właśnie na brzuchu orła jak i na 1 w nominale, wspaniały blask menniczy i ta przecudowna kolorowa patyna zaowocowały uznaniem wśród graderów NGC i moneta otrzymała bardzo wysoką ocenę jak na wczesny rocznik groszówki - MS 66 BN. Niepowtarzalna okazja do uzupełnienia zbioru o tak wyszukany egzemplarz.

Stan zachowania: NGC MS66 BN (2 MAX)