II RP. 2 grosze 1936 NGC MS66 RB (2 MAX)

Cena wywoławcza:
450 PLN
460 PLN
+ 2 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.

Menniczy egzemplarz, rzadszego rocznika monety groszowej. Wspaniale zachowane detale, blask menniczy. Piękna kolorowa patyna zachodząca od rantu. Rzadka dwugroszówka w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 102k

Stan zachowania: NGC MS66 RB (2 MAX)