II RP. 2 grosze 1933 NGC MS65 BN (2 MAX)

600 PLN
Cena końcowa: 875 PLN
Przebicie: + 46 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie. Tylko dwa egzemplarze ocenione wyżej.

Trudny do zdobycia rocznik w menniczym stanie zachowania. Piękna, brązowa patyna, przebijająca naturalna czerwień monety. Piękne lustro mennicze. Świetna prezencja.

Parchimowicz 102h

Stan zachowania: NGC MS65 BN (2 MAX)