Bizancjum. Constans II (641-668). Hexagram

800 PLN
Cena sprzedaży: 800 PLN

Aw.: Popiersie cesarza na wprost i napis: DN CONSTAN - TINUS PP AV
Rw.: Krzyż podwyższony

Srebrne monety bizantyjskie należą do rzadkości.

W pełni czytelny egzemplarz. Patyna.

Sear 991

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 6,36 g Ag
Średnica: 23 mm