Niemcy, Braunschweig-Lüneburg. Johann Friedrich. (1665-1679). Talar 1669 LW, Clausthal

Cena wywoławcza:
300 PLN
650 PLN
+ 117 %

Aw: Skaczący koń, legenda otokowa
Rw.: Wielopolowa tarcza herbowa dekorowana labrami, legenda otokowa

Delikatny połysk w tle, miejscowa patyna.

Davenport 6551

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 28,33 g Ag