II RP. 10 złotych 1933 Traugutt

Cena wywoławcza:
600 PLN
1 450 PLN
+ 142 %

Piękny, menniczy egzemplarz. Moneta rzadko spotykana na rynku w tak pięknym stanie zachowania. Szlachetna patyna dodająca uroku.

Parchimowicz 122

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 22,04 g Ag