Sanok - 2 złote Spółdzielni 2 Pułku Strzelców Podhalańskich

180 PLN
Cena sprzedaży: 1 500 PLN
Przebicie: + 733 %

Piękny połysk, brązowa patyna. Rzadkie w tym stanie zachowania.
Bartoszewicki (R7b)

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 5,77 g Cu