Gniezno - 1 złoty Spółdzielnia Żołnierska 69 Pułku Piechoty

80 PLN
Cena sprzedaży: 435 PLN
Przebicie: + 444 %

Zacięcie na rancie na rancie. Patyna. Bardzo rzadkie.

Bartoszewicki (R8b)

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 1,31 g Al