Białystok - 5 groszy Spółdzielni 42 Pułku Piechoty - RZADKIE

150 PLN
Cena sprzedaży: 650 PLN
Przebicie: + 333 %

Rzadki nominał w pięknym stanie zachowania. Delikatna patyna. Bardzo rzadka pozycja.

Bartoszewicki (R8b)

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 1,44 g Zn