Kraśnik - 1 złoty Spółdzielni Żołnierskiej 24 Pułku Ułanów

Cena wywoławcza:
50 PLN
340 PLN
+ 580 %

Resztki połysku, patyna.
Bartoszewicki (R7b)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 1,64 g Al