Podbrodzie – 50 grosz Spółdzielnia 23 pułku Ułanów Grodzieńskich

Cena wywoławcza:
50 PLN
290 PLN
+ 480 %

Ładny egzemplarz, patyna. Rzadko notowane w sprzedaży.
Bartoszewicki (R7b)

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 1,55 g Al