998

Kałamarz, Gangand, Francja I połowa XX wieku.

Cena wywoławcza::
900 pln
Cena końcowa:
950 pln
Przebicie:
6 %

Opis przedmiotu

Kałamarz z brązu, kwiat róży z naczynkiem na atrament. Brąz złocony, srebrzony, na kamiennej podstawie.

Sygnatura: A. Gangand, Francja I połowa XX wieku.

Wymiary : 18 x 14 X 7 cm.

Waga: Wymiary : 18 x 14 X 7 cm.

Rekomendowane przedmioty

Jan II Kazimierz. Dukat 1659, Toruń NGC MS61 (MAX) - RZADKOŚĆ
Jan II Kazimierz. Dukat 1659, Toruń NGC MS61 (MAX) - RZADKOŚĆ
Aw.: Popiersie króla w koronie i zbroi okrytej płaszczem. Na piersi Order Złotego Runa. W otoku: IOAN CAS D G R POL ET SVEC M D L R PRRw.: Stojąca postać anioła podtrzymuje owalną tarczę z herbem miasta. Po bokach data 16-55, poniżej inicjały mincerskie HI-L (Hans Johan Lauer). W otoku: MONETA AVREA CIVIT THORVNENSISNajwyższa nota gradingowa na świecie, według naszego uznania surowa, ponieważ nie widzieliśmy tak doskonale zachowanego egzemplarz z 1659 roku z mennicy toruńskiej. Odmiana z jedną kropką po słowie IOAN.Najpiękniejszy egzemplarz dostępny w sprzedaży aukcyjnej. Mocny połysk na całej powierzchni. Wzorowe detale i czerwona wiekowa patyna, co w przypadku monet toruńskich należy do rzadkości. Pozycja godna najlepszych zbiorów.Moneta zilustrowana w książce J. Dutkowskiego „Złoto Wazów” Tom II. Kopicki. 8353  (R4); Friedberg. 60; CNCT. 1588; H-Cz. 2146; Kaleniecki. s. 440; Parchimowicz. 1799g; Dutkowski Tom II 72a (R4-R5)
Cena wywoławcza:
33 000 pln
Inflanty, Ryga. Krystyna (1632-1654). Półtorak 1649, Ryga NGC MS64 (MAX)
Inflanty, Ryga. Krystyna (1632-1654). Półtorak 1649, Ryga NGC MS64 (MAX)
Najwyższa nota gradingowa na świecie.Wyselekcjonowany, menniczy egzemplarz. Połysk.AAJ 56
Cena wywoławcza:
100 pln
Bilet zdawkowy 1 grosz 1924 LEWY seria BE PMG 67 (MAX)
Bilet zdawkowy 1 grosz 1924 LEWY seria BE PMG 67 (MAX)
Najwyższa nota gradingowa na świecie PMG 67 z dopiskiem EPQ z wyjątkową jakość papieru. Idealnie zachowany i bardzo rzadki banknot. Brak złamań i zgięć, super prezencja, dla najbardziej wymagających. Przepiękny sztywny papier.Lucow 695 (R1); Miłczak 42eL
Cena wywoławcza:
500 pln
Bilet zdawkowy 1 grosz 1924 PRAWY seria AY PMG 67 (MAX)
Bilet zdawkowy 1 grosz 1924 PRAWY seria AY PMG 67 (MAX)
Jedyna i najwyższa nota gradingowa na świecie PMG 67 z dopiskiem: wyjątkowa jakość papieru – EPQ (Exceptional Paper Quality). Starannie wyselekcjonowany egzemplarz w emisyjnym stanie zachowania. Lucow 696 (R1); Miłczak 42e
Cena wywoławcza:
500 pln
Polska OST. 5 marek 1918, Kowno seria C PMG 66 EPQ (MAX)
Polska OST. 5 marek 1918, Kowno seria C PMG 66 EPQ (MAX)
Najwyższa nota gradingowa na świecie z dopiskiem EPQ oznaczającym wyjątkową jakość papieru. Banknot sporadycznie pojawiający się w sprzedaży aukcyjnej. Polecamy do najlepszych zbiorów.Miłczak K4
Cena wywoławcza:
600 pln
1000 złotych 1945 seria B PMG 66 EPQ (MAX) - RZADKOŚĆ R6
1000 złotych 1945 seria B PMG 66 EPQ (MAX) - RZADKOŚĆ R6
1000 złotych 1945 seria B PMG 66 EPQ (MAX)Najwyższa nota gradingowa z dopiskiem wyjątkowa jakość papieru - EPQ (Exceptional Paper Quality).Jeden z najbardziej pożądanych i poszukiwanych w stanie bankowym polskich banknotów powojennych.Banknot drukowany na słabej jakości papierze, trudny do pozyskania w ładnym stanie zachowania.Lucow 1151 (R6); Miłczak 120a
Cena wywoławcza:
3 500 pln
500 złotych 1946 seria I PMG 67 EPQ (MAX) - RZADKOŚĆ R4
500 złotych 1946 seria I PMG 67 EPQ (MAX) - RZADKOŚĆ R4
Najwyższa nota gradingowa PMG 67 z dopiskiem wyjątkowa jakość papieru - EPQ (Exceptional Paper Quality). Bardzo rzadki i poszukiwany bez jakichkolwiek mankamentów. Przepiękny sztywny papier bez złamań i zgięć. PolecamyLucow 1159 (R4); Miłczak 121a
Cena wywoławcza:
1 800 pln
100 złotych 1934 seria CP PMG 67 EPQ (MAX)
100 złotych 1934 seria CP PMG 67 EPQ (MAX)
Wyśmienicie zachowany banknot w gradingu z najwyższą notą PMG 67 i dopiskiem EPQ - wyjątkowa jakość papieru. Banknot w idealnym stanie zachowania starannie. Piękny sztywny papier. Idealna prezencja.Lucow 675 (R0); Miłczak 74a
Cena wywoławcza:
200 pln
Follow Us
Facebook Instagram YouTube Issuu
Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk od 1989 roku na rynku numizmatycznym
Organizujemy profesjonalne aukcje stacjonarne i internetowe. Posiadamy duże doświadczenie i renomę na rynku kolekcjonerskim i aukcyjnym na świecie. Oferujemy bezpłatną wycenę, skup gotówkowy i sprzedażą komisową, monet i medali z całego świata. W naszej ofercie znajdują się monety złote i srebrne (także monety inwestycyjne), złote sztabki, medale, odznaczenia, banknoty, monety współczesne, antyczne i średniowieczne. Wyceniamy pojedyncze przedmioty i całe kolekcje, pośredniczymy w gradingu amerykańskim monet i medali (NGC i PCGS). Gwarantujemy oryginalność, zapewniamy bezpieczeństwo, dyskrecję i kompleksową obsługę prawną transakcji. Zapraszamy do siedziby naszej Firmy, gdzie przyjmujemy numizmaty na nasze aukcje, bezpłatnie wyceniamy i prowadzimy skup za gotówkę.

Ustawienia prywatnosci

Stosujemy pliki cookie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naszej strony internetowej, a także w celach analitycznych i marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Antykwariat Numizmatyczny - Michał Niemczyk Możesz przejrzeć dostępne możliwości i samodzielnie określić swoje preferencje, w tym opcję rezygnacji z plików cookies klikając w przycisk “zmień ustawienia”. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat plików cookies skorzystaj z przycisku “więcej informacji”.