PIĘKNY Kielich neobarokowy - Srebro złocone

3 200 PLN
Cena sprzedaży: 4 700 PLN
Przebicie: + 47 %

Kielich neobarokowy, repusowany. Srebro złocone.

Sygnatura: wężyk probierczy, B, (nieokreślony złotnik) Pochodzenie Niemcy (?), druga połowa XIX wieku.

Wysokość 25,8 cm, waga 333 g.

Stan zachowania:
Waga: Wysokość 25,8 cm, waga 333 g.