990

Wazon srebro - XIX wiek

Cena wywoławcza::
2 000 pln
Cena końcowa:
2 200 pln
Przebicie:
10 %

Opis przedmiotu

Francja XIX wiek. Srebro (Minerwa. Bardzo ładny, duży wazon, zdobiony przy podstawie. 

Waga 696 g. wysokość 29 cm, śr. Podstawy 10,8 cm, śr. wewn. wlewu 9,3 cm.


Waga: Waga 696 g. wysokość 29 cm

Rekomendowane przedmioty

Władysław II Wygnaniec (1138-1146). Denar PCGS MS63 (MAX) – WYŚMIENITY
Władysław II Wygnaniec (1138-1146). Denar PCGS MS63 (MAX) – WYŚMIENITY
Idealnie wybity i zachowany egzemplarz. Najpiękniejszy egzemplarz z jakim mieliśmy do czynienia. Gorąco polecamy do najlepszych kolekcji monet średniowiecza polskiego. Rzadkość w takim stanie zachowania.Kopicki 51al
Cena wywoławcza:
1 500 pln
Rosja. Katarzyna II 5 kopiejek 1791 EM, Jekaterinburg PCGS MS63 BN (MAX)
Rosja. Katarzyna II 5 kopiejek 1791 EM, Jekaterinburg PCGS MS63 BN (MAX)
Aw.: Ukoronowany monogram EII I i data 1791Rw.: Dwugłowy orzeł rosyjski.Najwyższa nota gradingowa na świecie W PCGS.Menniczy egzemplarz, mocny połysk, nietknięte obiegiem detale. Rzadka moneta w tym stanie zachowania.Bitkin 645
Cena wywoławcza:
200 pln
Śląsk. Talar trzech braci 1658 EW, Brzeg PCGS XF45 (MAX) - RZADKOŚĆ R7
Śląsk. Talar trzech braci 1658 EW, Brzeg PCGS XF45 (MAX) - RZADKOŚĆ R7
Aw: Trzy półpostacie książąt z gołymi głowami na wprost, w zbrojach przepasanych szarfą dowódcy. W odcięciu u dołu duży dekoracyjny ornament z wiciokrzewu. W otoku: D G GEORGIVS LVDOVICVS ET CHRISTIANVS FRATRRw.: Pod klejnotem z labrami czteropolowa tarcza książąt legnicko-brzeskich. Szachownica na przemian z orłem śląskim. Pod tarczą znak menniczy: serce przebite dwoma hakami i dwoma sztyletami. W otoku: DUCES SILESIAE LIGNIC BR - EGNES ET WOLAVIENSES 1658Najwyższa nota gradingowa na świecie.Bardzo rzadka odmiana, notowanych zaledwie kilka egzemplarzy. Według najnowszego katalogu Pana Marcina Grandowskiego rzadkość R7. Pięknie zachowany egzemplarz, połysk, wiekowa patyna, doskonałe detale. Rzadka moneta w takim stania zachowania.Davenport 7731 ; Grandowski 58.T.02.01.A (R7)
Cena wywoławcza:
7 000 pln
10 złotych 1948 seria AW PMG 68 EPQ (MAX)
10 złotych 1948 seria AW PMG 68 EPQ (MAX)
Jedyny banknot ogradowany w tej nocie. Piękny egzemplarz, sztywny papier, brak przybrudzeń, brak zagięć rogów. Banknot w idealnym stanie zachowania starannie wyselekcjonowany z paczki bankowej.Lucow 1253a (R1); Miłczak 136b
Cena wywoławcza:
800 pln
500 złotych 1946 seria I PMG 67 EPQ (MAX) - RZADKOŚĆ R4
500 złotych 1946 seria I PMG 67 EPQ (MAX) - RZADKOŚĆ R4
Najwyższa nota gradingowa PMG 67 z dopiskiem wyjątkowa jakość papieru - EPQ (Exceptional Paper Quality). Bardzo rzadki i poszukiwany bez jakichkolwiek mankamentów. Przepiękny sztywny papier bez złamań i zgięć. PolecamyLucow 1159 (R4); Miłczak 121a
Cena wywoławcza:
1 800 pln
Wolne Miasto Gdańsk 50.000 marek 1923 PMG 66 EPQ (MAX)
Wolne Miasto Gdańsk 50.000 marek 1923 PMG 66 EPQ (MAX)
Jedyny banknot ogradowany w tej nocie. Piękny egzemplarz, sztywny papier, brak przybrudzeń, brak zagięć rogów. Rzadki banknot w idealnym stanie zachowania. Polecamy do najlepszych kolekcji.Miłczak G9
Cena wywoławcza:
1 100 pln
Bilet zdawkowy 10 groszy 1924 PMG 66 EPQ (MAX)
Bilet zdawkowy 10 groszy 1924 PMG 66 EPQ (MAX)
Banknot w gradingu PMG 66 z najwyższą notą gradingową na świecie oraz dopiskiem: wyjątkowa jakość papieru – EPQ (Exceptional Paper Quality). Bardzo rzadki w takim stanie zachowania. Idealny, emisyjny egzemplarz.Miłczak 44; Lucow 701 (R2)
Cena wywoławcza:
400 pln
Polska XlX w./Rosja. Dienieżka 1855 BM, Warszawa NGC MS66 BN (MAX)
Polska XlX w./Rosja. Dienieżka 1855 BM, Warszawa NGC MS66 BN (MAX)
Aw.: Pod koroną monogram A IIRw.: Pod koroną nominał i data 1855, u dołu litery BMNajwyższa nota na świecie dla tego rocznika.Jedyny egzemplarz jaki otrzymał tak wysoką notę MS 66 BN. Wspaniale zachowany połysk i równomierna patyna z intensywnym blaskiem i przebijającym naturalnym kolorem miedzi przy wypukłych elementach. Rzadka moneta w tak znakomitym stanie zachowania.Bitkin 490; Plage 525
Cena wywoławcza:
2 000 pln
Follow Us
Facebook Instagram YouTube Issuu
Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk od 1989 roku na rynku numizmatycznym
Organizujemy profesjonalne aukcje stacjonarne i internetowe. Posiadamy duże doświadczenie i renomę na rynku kolekcjonerskim i aukcyjnym na świecie. Oferujemy bezpłatną wycenę, skup gotówkowy i sprzedażą komisową, monet i medali z całego świata. W naszej ofercie znajdują się monety złote i srebrne (także monety inwestycyjne), złote sztabki, medale, odznaczenia, banknoty, monety współczesne, antyczne i średniowieczne. Wyceniamy pojedyncze przedmioty i całe kolekcje, pośredniczymy w gradingu amerykańskim monet i medali (NGC i PCGS). Gwarantujemy oryginalność, zapewniamy bezpieczeństwo, dyskrecję i kompleksową obsługę prawną transakcji. Zapraszamy do siedziby naszej Firmy, gdzie przyjmujemy numizmaty na nasze aukcje, bezpłatnie wyceniamy i prowadzimy skup za gotówkę.

Ustawienia prywatnosci

Stosujemy pliki cookie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naszej strony internetowej, a także w celach analitycznych i marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Antykwariat Numizmatyczny - Michał Niemczyk Możesz przejrzeć dostępne możliwości i samodzielnie określić swoje preferencje, w tym opcję rezygnacji z plików cookies klikając w przycisk “zmień ustawienia”. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat plików cookies skorzystaj z przycisku “więcej informacji”.