Mołodeczno - 50 groszy 86 Spółdzielni 86 Pułku Piechoty

120 PLN
Cena sprzedaży: 380 PLN
Przebicie: + 217 %

Bardzo ładny egzemplarz. Patyna.

Bartoszewicki (R7a)

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 2,66 g Zn