Ostróg - 10 groszy Spółdzielni 19 Pułk Ułanów Wołyńskich

70 PLN
Cena sprzedaży: 320 PLN
Przebicie: + 357 %

Bardzo ładnie zachowany egzemplarz. Patyna. Niewielkie zacięcie rantu.
Bartoszewicki (R7b)

Stan zachowania: 2/2+ (EF/EF+)
Waga: 1,99 g Zn