Ostróg - 10 groszy Spółdzielni 19 Pułk Ułanów Wołyńskich

Cena wywoławcza:
70 PLN
320 PLN
+ 357 %

Bardzo ładnie zachowany egzemplarz. Patyna. Niewielkie zacięcie rantu.
Bartoszewicki (R7b)

Stan zachowania: 2/2+ (EF/EF+)
Waga: 1,99 g Zn