Przemyśl - 50 groszy 38 Pułk Strzelców Lwowskich, II emisja

30 PLN
Cena sprzedaży: 115 PLN
Przebicie: + 283 %

Patyna, zachowany połysk menniczy.

Bartoszewicki (R4a)

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 4,14 g mosiądz