Przemyśl - 1 złoty Spółdzielni Spożywców 38 Pułk Piechoty

60 PLN
Cena sprzedaży: 240 PLN
Przebicie: + 300 %

Bardzo ładny egzemplarz. Kolorowa patyna.

Bartoszewicki (R7a)

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 1.71 g Al.