Pińsk - 1 złoty Kasyna Podoficerskiego 84 Pułk Strzelców Poleskich - Rzadkie

Cena wywoławcza:
50 PLN
105 PLN
+ 110 %

Patyna. Rzadka moneta wojskowa nawet w tym sykanie zachowania.

Bartoszewicki (R7b/6a)

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 4,17 g Cu