Kobryń - 20 groszy Spółdzielni 83 Pułku Piechoty

80 PLN
Cena sprzedaży: 345 PLN
Przebicie: + 331 %

Bardzo ładnie zachowane. Patyna.

Bartoszewicki (R7a)

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 2,44 g Zn