Łuków, Brześć - 50 groszy Spółdzielni 35 Pułku Piechoty

100 PLN
Cena sprzedaży: 435 PLN
Przebicie: + 335 %

Moneta bardzo rzadko spotykana w handlu.

Przyjemny dla oka egzemplarz. Patyna.

Bartoszewski (R7a)

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 3,84 g Zn