Biała Podlaska - 20 groszy Spółdzielni Spożywców 34 Pułku Piechoty

Cena wywoławcza:
70 PLN
500 PLN
+ 614 %

Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk, patyna.

Bartoszewicki (R7a)

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 2,73 g Zn