Biała Podlaska - 1 złoty Spółdzielni Spożywców 34 Pułku Piechoty

Cena wywoławcza:
120 PLN
430 PLN
+ 258 %

Atrakcyjny egzemplarz. Moneta  bardzo rzadko notowana w handlu.

Patyna, delikatny połysk.

Bartoszewicki (R7a)

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 1,80 g Al