Słonim - 50 groszy Spółdzielni 80 Pułku Piechoty

Cena wywoławcza:
70 PLN
430 PLN
+ 514 %

Kontrmarka pod nominałem.

Bardzo ładnie zachowane. Patyna.

Bartoszewicki (R7a)

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 3,43 g Zn