Słonim - 10 groszy Spółdzielni 79 Pułk Piechoty - Rzadkie Rx (c.a.)

Cena wywoławcza:
240 PLN
850 PLN
+ 254 %

Moneta nienotowana przez Bartoszewickiego.

Bardzo ładny egzemplarz. Patyna.

RZADKOŚĆ Rx (c.a.)

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 1,87 g Zn