Modlin - 1 złoty Spółdzielni Spożywczej 32 Pułku Piechoty

Cena wywoławcza:
100 PLN
350 PLN
+ 250 %

Rzadkie nawet w tym stanie zachowania. Patyna.
Bartoszewicki (R7b)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 1,36 g Al