Modlin - 5 złotych Spółdzielni Spożywczej 32 Pułku Piechoty

100 PLN
Cena sprzedaży: 625 PLN
Przebicie: + 525 %

Rzadki, wysoki nominał.
Bardzo ładnie zachowany egzemplarz. Patyna.
Bartoszewicki (R8b/7a)

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 7,50 g CuZn