Chełm - 5 groszy (1923-1934) Spółdzielni Stowarzyszenia Spożywców 7 Pułku Piechoty Legionów

Cena wywoławcza:
60 PLN
315 PLN
+ 425 %

Pięknie zachowane, patyna. Trudny do zdobycia nominał.
Bartoszewicki (R7b)

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 2,84 mosiądz