Łódź - 50 groszy Kasyno Podoficerskie 28 Pułk Strzelców Kaniowskich - RZADKIE

Cena wywoławcza:
200 PLN
460 PLN
+ 130 %

Bardzo rzadka pozycja. Bartoszewicki określa rzadkość na c.a. - cenę amatorską.
Menniczej świeżości egzemplarz. Wyraźne szczegóły reliefu. Patyna.
Bartoszewicki (R7a)

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 3,25 g CuZn