Łódź - 20 groszy Spółdzielni 28 Pułk Piechoty Strzelców Kaniowskich

100 PLN
Cena sprzedaży: 245 PLN
Przebicie: + 145 %

Piękny stan zachowania. Delikatna patyna.
Bartoszewicki (R7a)

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 2,53 g Zn