Wilno - 6 Pułk Piechoty Legionów, 1 złoty (1921-1939), Herbaciarnia Żołnierska - RZADKOŚĆ (c.a)

Cena wywoławcza:
80 PLN
900 PLN
+ 1025 %

Bardzo ładny stan zachowania. Dużo połysku, patyna.
Rzadkość określona na c.a. - cenę amatorską.
Bartoszewicki (Rx) (c.a)

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 1,69 g Al