Ciechanów, 1 złoty Spółdzielni 11 Pułku Ułanów Legionowych - Rzadkie

Cena wywoławcza:
300 PLN
450 PLN
+ 50 %

Ładnie zachowany egzemplarz. Patyna. Rzadka moneta wojskowa sprzedana na aukcji w 2015 r., za 950 zł

Bartoszewicki (R7b)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 1,75 g Al