Grudziądz - 20 groszy Spółdzielni 64 Pułk Piechoty

Cena wywoławcza:
100 PLN
380 PLN
+ 280 %

Atrakcyjny egzemplarz. Patyna.

Bartoszewicki (R7a)

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 2,38 g Zn