Mińsk Mazowiecki - 10 groszy Kasyna Podoficerskiego 7 Pułk Ułanów - Destrukt

Cena wywoławcza:
120 PLN
800 PLN
+ 567 %

Ciekawy destrukt menniczy - niecentrycznie wybity. Bardzo rzadka moneta.
Pięknie zachowany egzemplarz. Połysk, delikatna patyna.

Bartoszewicki (R8b)

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 0,71 g Al