Piotrków Trybunalski - 10 groszy Spółdzielni 25 Pułku Piechoty

Cena wywoławcza:
100 PLN
430 PLN
+ 330 %

Pięknie zachowany egzemplarz. Delikatna patyna. Rzadkie w tym stanie.
Bartoszewicki (R7a)

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 1,86 g Zn