Piotrków Trybunalski - 10 groszy Spółdzielni 25 Pułku Piechoty

100 PLN
Cena sprzedaży: 430 PLN
Przebicie: + 330 %

Pięknie zachowany egzemplarz. Delikatna patyna. Rzadkie w tym stanie.
Bartoszewicki (R7a)

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 1,86 g Zn