Michał Korybut Wiśniowiecki. Zestaw dwóch medali koronacyjnych

Cena wywoławcza:
800 PLN
900 PLN
+ 13 %

Aw.: Popiersie króla w prawo, w wieńcu laurowym i zbroi.
W otoku: MICHAEL D G REX – POL M D L R PR
Rw.: Pływający na muszli glob z siedzącym orłem pod regaliami.
W otoku: DEXTERA DOMINI FECIT VIRTUTEM

Ślad po zawieszce.

śr. 33,0 mm; w. 12,31 g Ag

śr. 32,0 mm; w. 6,80 g cyna

Stan zachowania: 3-; 2- (VF-; EF-)