Katowice - 50 groszy Spółdzielni Żołnierskiej 73 Pułku Piechoty

Cena wywoławcza:
180 PLN
480 PLN
+ 167 %

Ta sama moneta ostatni raz notowana na aukcji w 2008 roku i sprzedana za 570 zł

Ładnie zachowane. Patyna

Bartoszewicki (R7a)

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 3,30 g Zn