Leszno, Rawicz - 20 groszy Spółdzielnia Żołnierska 55 Poznański Pułk Piechoty

Cena wywoławcza:
80 PLN
175 PLN
+ 119 %

Piękny stan zachowania. Nienaruszone detale, patyna.

Bartoszewicki (R7b)

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 2,61 g Zn