Niemcy, Brema. 2 marki 1904 J, Hamburg NGC MS66 (2 MAX)

Cena wywoławcza:
800 PLN
800 PLN

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.

Rzadka i ceniona dwumarkówka.

Idealnie zachowana moneta. Stara, sztacheta patyna, intensywny połysk menniczy.

Rzadka pozycja w tak wyszukanym stanie zachowania.

AKS 21; Jaeger 59

Stan zachowania: MS66 (2 MAX)