USA. H10C 1836 PCGS MS66 Large 5 Cent - Piękne i rzadkie (2 MAX)

Cena wywoławcza:
3 000 PLN
13 500 PLN
+ 350 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie w PCGS. Tylko jeden egzemplarz oceniony oczko wyżej.

Piękny, menniczy egzemplarz. Połysk menniczy. Ładna delikatna patyna. Duża rzadkość w tym stanie zachowania. Polecamy.

Stan zachowania: PCGS MS66 (2 MAX)