Niemcy, Badenia. 2 marki 1907 G, Karlsruhe

Cena wywoławcza:
50 PLN
105 PLN
+ 110 %

Niewielkie przetarcie na awersie. Patyna.
AKS 155; Jaeger 32

Stan zachowania: 2-/3+ (EF-/VF+)
Waga: 11,13 g Ag