USA. 1 dolar 1900 Morgan O, Nowy Orlean PCGS MS64

200 PLN
Cena sprzedaży: 260 PLN
Przebicie: + 30 %

Wyśmienicie zachowany egzemplarz. Mocny połysk menniczy, subtelna patyna. Piękna prezencja.

Stan zachowania: PCGS MS64