Niemcy, Badenia. 2 marki 1902 G, Karlsruhe NGC MS65 (2 MAX)

Cena wywoławcza:
600 PLN
650 PLN
+ 8 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.

Wybite na 50 rocznicę panowania.

Menniczy egzemplarz, mocny połysk, nietknięte obiegiem detale. Nienaruszona patyna.

Rzadka pozycja w tak wyszukanym stanie zachowania.

AKS 157; Jaeger 30

Stan zachowania: NGC MS65 (2 MAX)